Treinverkeer bij Almere stilgelegd
ALMERE - Het treinverkeer tussen Almere Oostvaarders en Lelystad is maandagochtend stilgelegd wegens een beschadiging aan het spoor.
De verwachting is dat er tot 16.00 uur geen of nauwelijks treinverkeer mogelijk is. De NS heeft bussen ingezet.
Reizigers moeten rekening houden met een langere reistijd, aldus een NS-woordvoerder.
Het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) onderzoekt de beschadiging. Volgens een zegsvrouw is dit standaard bij plotselinge beschadigingen aan het spoor. Zo wordt onder meer gekeken of sprake is van koperdiefstal.
Pendeltrein
Zodra het KLPD het spoor heeft vrijgegeven, wil de NS een pendeltrein inzetten die tijdens de herstelwerkzaamheden tussen Lelystad en Almere Oostvaarders rijdt. Tussen Almere Oostvaarders en Weesp rijden de treinen volgens de dienstregeling.


Startpagina