Postbode Almere houdt brieven voor zichzelf

Laatste update:  22 juli 2010 15:44 info Bekijk op de kaart

ALMERE - Een postbode in Almere is op staande voet ontslagen, omdat ze de post van vierhonderd adressen achterhield.

Foto:  anp

Haar werkgever, TNT Post, voelde nattigheid na meerdere klachten en vond een deel van de onbezorgde post terug in de woning van de vrouw. Dat heeft een woordvoerdster van TNT Post donderdag gezegd.

De postbode was nog maar net in dienst en leek volgens de zegsvrouw haar werk goed te doen. Eind vorige week kwamen echter steeds meer meldingen binnen van Almeerders die tevergeefs op hun post zaten te wachten.

De bedrijfsrecherche van TNT ging bij de vrouw langs en trof daar een hoeveelheid brieven aan die ze verzuimd had te bezorgen. Waar de rest van de post is gebleven of waarom de vrouw de brieven achterhield, werd uit haar verklaring niet duidelijk.

De gevonden brieven zijn alsnog bezorgd bij de gedupeerden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl