Lijk in haven van Almere-Haven

Laatste update:  1 juli 2010 17:50 info Bekijk op de kaart

ALMERE - In het water bij de havenkom van Almere-Haven is donderdagmiddag het stoffelijk overschot aangetroffen van een nog onbekend persoon. Het lichaam werd gevonden in een auto die onder water lag.

Een bergingsvaartuig takelde de wagen naar boven. Het voertuig is voor nader onderzoek naar het politiebureau gebracht. De auto staat geregistreerd op naam van een vermist persoon uit Weesp.

Naar de doodsoorzaak wordt nog onderzoek gedaan. De politie hoopt daar meer over te vertellen als sectie op het lichaam is verricht.

De gemeente Almere kwam de auto op het spoor bij een sonaronderzoek in verband met de uitbreiding van de haven.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

VVD blijft verliezen in peiling Synovate

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)