Grote verkeersdrukte verwacht met Pinksteren
BADHOEVEDORP - Het wordt vrijdagmiddag al vroeg druk op de Nederlandse snelwegen. De VerkeersInformatieDienst (VID) verwacht een zeer drukke avondspits.
Volgens de verkeersdienst vertrekken die dag veel mensen al op vrijdagmiddag vanaf een uur of één richting hun vakantiebestemming in de aanloop naar het pinksterweekend.
De dienst verwacht in dat weekend ook extra drukte op de Nederlandse wegen doordat veel dagjesmensen naar woonboulevards, attractieparken en andere evenementen als de Pinksterraces in Zandvoort gaan.
In tegenstelling tot andere jaren is Pinkpop in Landgraaf niet met Pinksteren, maar het weekeinde erna, van vrijdag 28 tot en met zondag 30 mei.
Zeeland
Volgens de VID zullen vakantiegangers komende vrijdag voornamelijk richting de campings op de Veluwe gaan, maar ook naar vakantiebestemmingen in Zeeland, Friesland en Noord- en Zuid-Holland. Ook zal er extra drukte zijn vanuit Duitsland, eveneens richting de Veluwe en de kust, zo voorspelt de VID.
Zaterdagochtend zal het vanaf 10.00 uur drukker worden op de snelwegen door binnenkomend vakantieverkeer vanuit Duitsland. Dit verkeer gaat voornamelijk via de A12 richting de kust of via Eindhoven en de A58 richting Zeeland.

Startpagina