Dief schuift schuld af op dochter

Laatste update:  18 mei 2010 11:23 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Een 28-jarige vrouw uit Maarssen die maandag werd betrapt op winkeldiefstal heeft geprobeerd de schuld af te schuiven op haar 2-jarige dochtertje.

Foto:  Novum

Agenten geloofden hier niets van en hebben de vrouw en haar dochtertje naar een politiebureau gebracht.

De vrouw viel door de mand toen het alarmpoortje van een winkel op het Bisonspoor in Maarssen rond 15.15 uur afging, op het moment dat ze met haar kind het pand verliet.

Een personeelslid vroeg de vrouw weer naar binnen te komen. Bij controle van haar tas bleek er gestolen kleding in te zitten, meldt de politie dinsdag.

Hoog

De Maarssense probeerde toegesnelde agenten wijs te maken dat haar 2-jarige dochter de kleding uit een stelling had gepakt en in haar tas gestopt.

De stelling was echter zo hoog, dat het kind daar volgens de politie nooit bij kon.

Cel

Tijdens het verhoor bekende de vrouw dat zij de kleding zelf had proberen te stelen. De vrouw bleek ook kleding van een andere winkel uit de buurt bij zich te hebben. Ze bekende die eveneens te hebben gestolen.

De vrouw bleek nog 21 dagen cel open te hebben staan en moest daarom op het politiebureau blijven. Het 2-jarige meisje wordt tijdelijk opgevangen door een familielid.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's