Zeven gewonden bij ernstig ongeval

Laatste update:  1 mei 2010 14:38 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Bij een ongeval op de Hoofdweg bij het Noord-Hollandse plaatsje Abbenes zijn zaterdagochtend zeven gewonden gevallen onder wie twee zwaargewonden.

NU.nl/Eric van Lieshout

Twee mensen waren er zodanig ernstig aan toe dat er twee traumahelikopters werden ingezet, aldus de politie.

Naast de twee traumahelikopters verschenen er maar liefst negen ambulances ter plaatse. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend. Ook over de identiteit van de slachtoffers is niets gezegd.

De politie wilde alleen kwijt dat het om een frontale aanrijding ging tussen een personenauto en een personenbusje waar diverse mensen in zaten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Politiek

'Kunduz' heeft Sap pijn gedaan

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

Treinen ontregeld

De aangepaste dienstregeling voor het treinverkeer blijft voor onbepaalde tijd van kracht, zo besloten NS en ProRail vrijdag.

Lees verder