Tips na nachtelijk onderzoek Veenendaal

Laatste update:  21 maart 2010 10:51 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - Een passantenonderzoek door de politie bij fietstunnels in Veenendaal in de nacht van zaterdag op zondag heeft een aantal tips opgeleverd over de drie gewelddadige berovingen vorig weekend in de Utrechtse gemeente.

''Het heeft informatie opgeleverd die wij zeker moeten nalopen, maar de gouden tip zat er niet bij'', zei een woordvoerder van de politie zondagochtend.

De politie posteerde acht agenten bij de fietstunnels. Zij spraken met in totaal 85 voorbijgangers.

Bij de politie waren eerder al enkele tientallen tips binnengekomen over de zaak. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.

Burgemeester

De burgemeester van Veenendaal Ties Elzinga riep eerder deze week zijn inwoners op bepaalde delen van de gemeente vanwege de overvallen te mijden.

Vrijdag zei hij dat 'rotzooi trappen' niet wordt geaccepteerd. De bewering dat hij zou hebben gezegd dat mensen in zijn gemeente niet veilig over straat kunnen noemde hij 'onzin'.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Eredivisie

Frank de Boer heel bij met 'verdiende zege'

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer