Politie arresteert 28 drugshandelaren

Laatste update:  19 maart 2010 18:02 info

GOES - De politie in Zeeland heeft 28 mensen aangehouden voor de handel in xtc en speed. Elf verdachten zitten nog vast, liet de politie vrijdag weten.

Foto:  ANP

Het onderzoek begon in december nadat vijf mensen in Goes werden betrapt op het bezit van amfetaminen (speed).

Daarna zijn drugs aangetroffen in woningen in onder meer Goes, Middelburg, Vlissingen en Rotterdam. Een Rotterdammer en een Vlaardinger zijn aangehouden als leveranciers. De negen andere handelaren komen uit Midden-Zeeland.

De politie hoorde voor het onderzoek 65 kopers, onder wie twaalf minderjarigen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl