Nederlandse fietser overleden op Mallorca

Laatste update:  19 maart 2010 13:03 info

AMSTERDAM - Een 27-jarige Nederlandse fietser is donderdag op het Spaanse vakantie-eiland Mallorca om het leven gekomen toen hij van de weg raakte en tien meter naar beneden viel.

Foto:  ANP

Hij viel van een helling en kwam met zijn hoofd tegen rotsen en bomen aan. Dat melden Spaanse media.

Het ongeluk gebeurde rond het middaguur op een snelweg bij de plaats Valledemossa. Het slachtoffer fietste daar met andere Nederlanders.

Op een gegeven moment verloor hij de controle over zijn fiets en raakte van de weg. Volgens de krant Diario de Mallorca is de Nederlander de elfde verkeersdode dit jaar op het eiland.

Hulpdiensten probeerden de man nog te reanimeren, maar dit mocht niet meer baten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl