Tachtig tips na verdwijning Millie

Laatste update:  14 maart 2010 11:36 info

DORDRECHT - De politie in Dordrecht had tot zondag aan het eind van de morgen tachtig tips binnengekregen over de verdwijning, woensdag, van de 12-jarige Millie Boele. Dat liet een woordvoerder van de politie weten.

Tot zaterdagmiddag waren er zestig tips binnengekomen.

Daar kwamen er nog eens twintig bij nadat de vader van het meisje zaterdagavond bij SBS 6 een oproep had gedaan om meer informatie. Maar ook deze tips hebben niet geleid tot het vinden van de tiener.

De politie heeft nog geen aanwijzingen over hoe het meisje uit de Schuilenburg in Dordrecht is verdwenen. Er werken dertig mensen aan de zaak.

Millie verdween woensdag tussen vijf uur 's middags en zeven uur 's avonds, nadat ze rond half zes voor het laatst telefonisch contact met haar moeder had gehad.

De politie sloeg donderdagmiddag onder andere alarm via het landelijk waarschuwingssysteem Amber Alert.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Muziek

Smeets doet geen uitspraken meer over gages

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl