Leerlingen onwel door gas in school Utrecht

Laatste update:  12 maart 2010 12:36 info Bekijk op de kaart

UTRECHT - Het Gerrit Rietveld College in Utrecht is donderdagmiddag ontruimd geweest nadat een nog onbekend gas in de school was vrijgekomen.

NU.nl/Ramon Mosterd

Enkele leerlingen raakten onwel en zijn naar het ziekenhuis gebracht. Dat meldde de brandweer.

De circa duizend leerlingen van de middelbare school aan de Winklerlaan moesten het gebouw rond half twee verlaten. Een uurtje later werd een deel van de school weer vrijgegeven. Een klein gedeelte van de school bleef langer afgesloten in verband met onderzoek.

Brandweer en politie gaan ervan uit dat hoogstwaarschijnlijk pepperspray de boosdoener is geweest. In de buurt van kluisjes op de school zou iemand daarmee hebben gespoten. Het gas wordt door het RIVM onderzocht.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl