Kind vindt cocaïne in speeltuin

Laatste update:  9 maart 2010 11:32 info Bekijk op de kaart

ARNHEM - Een 8-jarig jongetje uit Arnhem deed maandag een bijzondere vondst in een speeltuin in de buurt. In de zandbak vond hij twee wikkels cocaïne, zo meldde de politie dinsdag.

Het kind ontdekte de harddrugs tijdens het spelen in het speeltuintje in de Arnhemse wijk Het Broek.

Zijn moeder gaf het spul af op het politiebureau. Het bleek om 0,55 gram cocaïne te gaan. Het is nog onduidelijk hoe de drugs in de zandbak terecht zijn gekomen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl