Weer verdachten Hoek van Holland aangehouden

Laatste update:  4 maart 2010 16:56 info

ROTTERDAM - De politie heeft afgelopen week opnieuw verdachten aangehouden in verband met de ongeregeldheden op het Sunset Grooves strandfeest in Hoek van Holland in augustus vorig jaar.

Foto:  NU.nl/Joep Venema

Het gaat om twee mannen van 21 en 22 jaar oud. Daarmee komt het totaal aantal aangehouden verdachten op 55. Dat maakte de politie donderdag bekend.

Maandag werd een 22-jarige man aangehouden in een woning in Rotterdam. De man wordt verdacht van openlijke geweldpleging tegen agenten tijdens het strandfeest.

Gewond

Het is een van de personen die door politiekogels gewond is geraakt tijdens het incident. De man werd in een zitting donderdag op vrije voeten gesteld. Het Openbaar Ministerie gaat tegen die beslissing in hoger beroep.

Een tweede persoon meldde zich op het politiebureau. Ook hij wordt verdacht van openlijke geweldpleging tegen agenten en ook hij raakte gewond door politiekogels.

De officier van justitie heeft hem laten gaan. Hij blijft wel verdachte, aldus de politie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl