Tanker strandt op krib in Waal

Laatste update:  8 februari 2010 07:13 info

LENT - Een leeg tankschip is in de nacht van zondag op maandag vastgelopen op een krib in de Waal ter hoogte van de Gelderse plaats Lent. Een sleepboot kon de 80 meter lange tanker na twee pogingen lostrekken.

Foto:  ANP

Dat meldde een woordvoerster van de politie.

Het scheepvaartverkeer ondervond geen hinder van het gestrande schip, dat onder Duitse vlag voer. Het schip is onbeschadigd en kan haar weg vervolgen.

De schipper van de tanker verklaarde dat hij moest uitwijken voor een andere boot. Het Korps landelijke politiediensten onderzoekt de toedracht verder.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Auto

BMW M6 gepresenteerd

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl