Westerscheldetunnel dicht na klachten

Laatste update:  24 januari 2010 22:57 info Bekijk op de kaart

MIDDELBURG - Een van de tunnelbuizen van de Westerscheldetunnel is zondagmiddag enige tijd afgesloten geweest. Dat gebeurde op last van de politie die klachten had gekregen over het rijgedrag van een Belgische automobilist.

Foto:  NU.nl/Eric van Lieshout

De politie heeft dit zondagavond bekendgemaakt.

De politie werd door verschillende automobilisten gebeld dat ze waren ingehaald door een roekeloos rijdende medeweggebruiker. De man haalde links en rechts in, reed dan weer heel hard of juist erg langzaam.

Dronken

De klagers gingen er vanuit de automobilist dronken achter het stuur zat. Om de Belg te kunnen aanhouden, sloot de politie de Westerscheldetunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuws-Vlaanderen af en haalde hem tussen de rij wachtende auto's uit.

Na een blaastest op het politiebureau bleek de roekeloze bestuurder nuchter. Hij kreeg wel een proces-verbaal voor het in gevaar brengen en hinderen van andere weggebruikers.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl