Stroomstoring dreigt in Haags ziekenhuis

Laatste update:  21 januari 2010 00:40 info Bekijk op de kaart

DEN HAAG - Op de locatie Leyweg van het Haga Ziekenhuis in Den Haag dreigt in de nacht van woensdag op donderdag een stroomstoring door een brandje in een technische ruimte.

In het nabijgelegen zusterhuis is de stroom al uitgevallen. De verpleegkundigen die daar wonen, wachten elders in het ziekenhuis de verdere ontwikkelingen af, meldde een woordvoerder van de brandweer.

Voor het ziekenhuis staan ongeveer twintig ambulances gereed om patiënten die op de afdeling intensive care liggen, zo nodig naar andere ziekenhuizen te brengen, vertelde de zegsman.

In het ontruimde zusterhuis kunnen 175 mensen verblijven, maar de brandweer weet niet hoeveel medewerkers er daadwerkelijk aanwezig waren.

In een gedeelte van het ziekenhuis is de stroom al uitgevallen, maar dit heeft geen ernstige consequenties omdat dit deel verbouwd wordt en daarom buiten gebruik is.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Muziek

Smeets doet geen uitspraken meer over gages

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl