Werkneemster Wereldkinderen zoek na aardbeving

Laatste update:  13 januari 2010 19:31 info

DEN HAAG - Ineke Osseman van adoptieorganisatie Wereldkinderen uit Den Haag is sinds de aardbeving in Haïti dinsdagavond zoek. Osseman is in Haïti voor een werkbezoek en heeft sinds de beving plaatshad nog niets van zich laten horen.

Foto:  AFP

Dat heeft de organisatie woensdag laten weten. Wereldkinderen maakt zich ook grote zorgen over twee Nederlandse families die in Haïti waren om een adoptiekind op te halen.

''Zij verbleven in een hotel dat zwaar is getroffen. Onze ongerustheid over hen neemt toe'', aldus de organisatie. Van twee andere families, die ook aan adoptiekind in Haïti haalden, is ondertussen een levensteken vernomen. ''Ze maken het naar omstandigheden redelijk.''

De kinderen die in tehuizen in Haïti verblijven in afwachting van adoptie hebben de aardbeving voor zover bekend allen overleefd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Muziek

Smeets doet geen uitspraken meer over gages

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Noodweer

Lezers maakten prachtige foto's van het noodweer dat woensdagavond plaatsvond in het land.

Bekijk lezersfoto's

Ontruiming

De ontruiming van het tentenkamp in Ter Apel was volgens de rechtbank 'disproportioneel'. Bekijk hier de video.

Bekijk fotoserie (12)

Goeroes (video)

Goeroe Aryuveda is ZZP'er geworden. 'Best lastig, die combinatie van hard werken en gezinsleven'

Kijk op NUzakelijk.nl