Vee op de weg door bevroren sloten

Laatste update:  9 januari 2010 12:55 info

GOUDA - Weggebruikers in de Krimpenerwaard worden al dagen gehinderd door loslopend vee dat over bevroren sloten uit de weilanden loopt.

Foto:  NU.nl/Suzanne Vormer

De politie roept de eigenaren van de dieren op maatregelen te nemen om dat te voorkomen.

Het gaat voornamelijk om schapen die over het ijs de openbare weg oplopen. ''Dat geeft verkeersgevaarlijke situaties, vooral in de nabijheid van provinciale wegen, waardoor al snel stremming van het verkeer optreedt'', aldus de politie.

Het gaat volgens de politie om wegen in het hele gebied, dat tussen Schoonhoven, Gouda en Krimpen aan den IJssel ligt.

De politie wijst de veehouders op de verplichting maatregelen te nemen waardoor de beesten de weg niet kunnen bereiken. Als ze daar niet aan voldoen, kan dat de boeren op een boete komen te staan.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

FC Barcelona lijkt titel te kunnen vergeten

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl