Mogelijk te koud voor nieuwjaarsduik

Laatste update:  30 december 2009 11:09 info

AMSTERDAM - Als er op 1 januari een gevoelstemperatuur van -10 graden is, dan gaat de traditionele nieuwjaardsduik in Scheveningen niet door, meldt het AD.

Foto:  NU.nl/Max Stern

Volgens de krant kan de verwachte vrieskou roet in het eten gooien van alle nieuwjaarsduiken in het land.

''Als het buiten -2 graden is met windkracht 5, dan is de gevoelstemperatuur -11 graden'', aldus een Unox-woordvoerster van het Scheveningse evenement.

Mocht het in de kustplaats niet doorgaan, dan krijgen ook de organisatoren van 67 andere geregistreerde duiken het advies om de duik af te blazen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

FC Barcelona lijkt titel te kunnen vergeten

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl