Meeste sneeuw sinds begin dit jaar

Laatste update:  17 december 2009 13:45 info

DE BILT - Begin dit jaar viel voor het laatst zo'n dikke laag sneeuw in Nederland. Dat meldt het KNMI donderdag.

NU.nl/Harry Lasker

In sommige delen van het noorden van het land ligt tussen de 20 en 25 centimeter sneeuw. De laatste keer dat dit voorkwam, was begin dit jaar. Toen viel er in delen van Nederland tussen de 20 en 50 centimeter sneeuw.

Overigens ligt in het grootste deel van Nederland niet meer dan tussen de 3 en 5 centimeter sneeuw.

Files

In grote delen van het noorden heeft de sneeuwval donderdag een flinke impact op het maatschappelijke leven. Het treinverkeer ondervindt veel hinder, het busverkeer ligt plat en de scheepvaart ligt stil. Ook op de weg leidde de sneeuwval tot flinke files.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Cd-recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl