Ruitentikker Ulft opgepakt

Laatste update:  14 december 2009 15:10 info

ULFT - De politie heeft zondag een 33-jarige man uit Ulft (Gelderland) aangehouden die ervan wordt verdacht in zijn woonplaats zeventien ruiten te hebben vernield.

Foto:  ANP

De schade bedraagt enkele duizenden euro's. Dat liet de politie maandag weten.

De man is sinds 15 oktober actief geweest. Hij vernielde onder meer etalageruiten en de ruiten van een politiebureau. Hij gebruikte elke keer een steen om de ruiten aan diggelen te gooien. De schade wordt waarschijnlijk op de man verhaald.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Ondernemersblog

'Dat het failliet gaan van een onderneming kan leiden tot de dood van ondernemers had ik niet verwacht.'

Lees verder op NUzakelijk.nl

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder