Tilburger overleden na vechtpartij

Laatste update:  13 december 2009 13:06 info

AMSTERDAM - Een 23-jarige man uit Tilburg is overleden aan de verwondingen die hij zaterdagmiddag opliep bij een vechtpartij in de Brabantse stad. De politie heeft een grootschalig onderzoek opgestart.

Foto:  NU.nl

De Tilburger liep zaterdag rond 16.30 uur met een 22-jarige vriend over het Textielplein, toen hij betrokken raakte bij een vechtpartij met twee nog onbekende mannen.

De aanleiding voor de vechtpartij is nog onduidelijk. De belagers liepen weg na de mishandeling. De politie gaat er gezien het tijdstip van uit dat er veel getuigen moeten zijn geweest en vraagt hun zich te melden.

Zware mishandeling

De 23-jarige man werd zwaar mishandeld en ook de vriend liep klappen op. Het slachtoffer werd met een ambulance naar het Sint Elisabeth Ziekenhuis gebracht met zwellingen en blauwe plekken. Zijn toestand verslechterde zienderogen, waarna hij in de nacht van zaterdag op zondag overleed.

Het politieonderzoek richt zich op het achterhalen van de daders en het motief voor de vechtpartij. Een deel van het Textielplein is afgezet voor sporenonderzoek en er is een buurtonderzoek ingesteld. De 22-jarige Tilburger heeft een verklaring afgelegd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Griekenland

Lagarde heeft weinig sympathie voor Griekenland

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Brand Almelo

Bij een grote brand in Almelo is zaterdag een bedrijf volledig verwoest. Het gaat om horeca-inrichtingsbedrijf Amedi aan de Noordbroek.

Bekijk fotoserie (6)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Ziekenhuisarts

Er komt een nieuw beroep in de geneeskunde: de ziekenhuisarts.

Lees meer