Busje ontvoerders teruggevonden in Amsterdam

Laatste update:  9 december 2009 12:33 info

AMSTERDAM - De politie heeft dinsdagavond het busje teruggevonden waarin eerder op de dag onbekenden een man vanuit een coffeeshop aan de Churchilllaan in het Amsterdamse stadsdeel Zuideramstel hebben ontvoerd.

Foto:  ANP

Dat maakte een woordvoerster woensdag bekend.

Het slachtoffer is de 39-jarige eigenaar van de horecazaak. Hij is een bekende van de politie. Die gaat dan ook uit van een conflict in het criminele circuit. De daders en de ontvoerde man zijn vooralsnog spoorloos.

Zorgvlied

Het busje stond in dezelfde wijk in de omgeving van begraafplaats Zorgvlied, aldus de zegsvrouw. De politie kwam het tussen 22.00 en 22.30 uur op het spoor, nadat ze een oproep had gedaan in diverse media. Het voertuig blijkt gestolen te zijn.

Circa vijf mannen stormden coffeeshop Goed Goed dinsdagmiddag rond half drie binnen met vuurwapens. Ze trokken de eigenaar mee naar buiten en namen hem mee.

Eind mei raakte nog een man gewond tijdens een schietpartij. Hij was ook 39 jaar oud, maar de politie wil niet zeggen of dat ook de eigenaar was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl