Dode en gewonde door woningbrand

Laatste update:  7 december 2009 15:19 info Bekijk op de kaart

MARIAHOUT - Door een felle brand in de woonkamer van een boerderij aan de Broeksteeg in Mariahout (Noord-Brabant) is maandag een oudere man om het leven gekomen.

Foto:  Hans van Hamersveld

Zijn vrouw werd door hun zoon uit het brandende huis gered en raakte gewond.

De politie heeft dat gemeld. De brand werd rond 13.00 uur ontdekt door passanten.

Zij alarmeerden de zoon van het oudere echtpaar die in de buurt woont. De zoon ging naar de boerderij en wist zijn moeder nog te redden. Voor zijn vader kwam hulp te laat.

De schade aan de boerderij bleef beperkt. De recherche onderzoekt de oorzaak van de brand.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

NUsport - Voetbal

Ferguson noemt Suarez 'schande' voor Liverpool

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Laatste schaatsdag

Zaterdag lijkt de laatste goede schaatsdag te zijn, met temperaturen onder nul. Het mooie schaatsweer leidde tot drukte op de spoedeisende hulp, maar leverde wel prachtige beelden op. 

Lees meer

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

Treinen ontregeld

De aangepaste dienstregeling voor het treinverkeer blijft voor onbepaalde tijd van kracht, zo besloten NS en ProRail vrijdag.

Lees verder

Rondje om de kerk

VVD-Kamerlid Charlie Aptroot wil de discussie over 'het rondje om de kerk' heropenen.

Lees meer