Aanhoudingen wegens bezit kinderporno

Laatste update:  1 december 2009 16:37 info

LEIDERDORP - Een actie van de politie Hollands-Midden tegen kinderporno heeft geleid tot de aanhouding van veertien verdachten in de leeftijd van 17 tot 74 jaar.

Foto:  ANP

Dat meldde het politiekorps dinsdag. Tussen de verdachten bestaat volgens een woordvoerster geen onderling verband.

De aangehouden personen worden verdacht van het bezit van kinderporno. Op hun computers, die het afgelopen halfjaar in beslag werden genomen voor onderzoek, vond de politie meer dan 90.000 afbeeldingen en ruim 450 filmpjes.

Daar zaten beelden van zeer ernstige vergrijpen tussen, tot seksueel misbruik van baby's aan toe.

Gezin

De verdachten komen uit verschillende plaatsen in de politieregio Hollands-Midden, die zich uitstrekt van Noordwijk tot Schoonhoven. Geen van hen is eerder in aanraking geweest met de politie in verband met kinderporno. De helft van de aangehouden mannen heeft een gezin, aldus de politie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Wetenschap

Stevige vorstperiode maakt winter ‘normaal’

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl