Ziekenhuis Emmen getroffen door norovirus

Laatste update:  27 november 2009 21:48 info

EMMEN - In het Scheper Ziekenhuis in Emmen is het norovirus uitgebroken. Alle patiënten die de besmettelijke vorm van buikgriep hebben, zijn ondergebracht op één verpleegafdeling.

Foto:  ANP

Dit zei een woordvoerder van het ziekenhuis vrijdag.

Voor de gehele vleugel geldt een opnamestop. De patiënten op de afdeling mogen beperkt bezoek ontvangen, kinderen worden niet toegelaten.

Het personeel draagt beschermende kleding. Het ziekenhuis laat beter schoonmaken en bezoekers en medewerkers moeten bij het betreden en verlaten van de afdeling de handen wassen.

Het virus wordt verspreid via de lucht. Gezonde mensen zijn binnen drie tot vier dagen weer beter. Bij zieke mensen duurt het herstel wat langer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl