Arrestant nog in kritieke toestand

Laatste update:  23 november 2009 10:56 info

AMSTERDAM - De arrestant die zichzelf zaterdagavond door het hoofd schoot in een politiebureau in Amsterdam ligt nog in kritieke toestand in een ziekenhuis.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Dat liet het Openbaar Ministerie maandagochtend weten.

De exacte identiteit van de man is nog niet bekend. Het lijkt er in ieder geval op dat hij tussen de 20 en 30 jaar oud is. Mogelijk komt hij uit het buitenland.

Het is nog onduidelijk of de man al gefouilleerd was voordat hij zichzelf in de voorgeleidingsruimte van het politiebureau in de Beursstraat op de Wallen neerschoot. Op het moment van de schietpartij was de arrestant alleen. Verder raakte dan ook niemand gewond.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl