Storing geeft problemen bij prepaid telefoons KPN

Laatste update:  20 november 2009 15:12 info

AMSTERDAM - Door een storing bij KPN werken prepaid telefoons van de telecomprovider vrijdag niet goed. De klachten verschillen volgens een woordvoerder per geval.

Sommige kunnen niet bellen of sms'en, andere hebben geen problemen. Daarnaast zijn twaalfhonderd zakelijke DSL-verbindingen uit de lucht.

Eerder op de dag hadden ook abonnees problemen. Zo konden ze bijvoorbeeld niet mobiel internetten. Die problemen zijn volgens de woordvoerder inmiddels verholpen.

Rond 11.00 uur viel bij een gebouw van KPN in Den Haag de stroom uit, waardoor het bedrijf ook niet bereikbaar was voor een toelichting. De storing duurde volgens de zegsman kort, maar toen alles weer werd opgestart werkten sommige apparaten niet goed.

Hoeveel mensen last hebben van de storing, is niet bekend. "We houden ons nu vooral bezig met alles weer op gang krijgen, daarna bekijken we wat de schade is."

Woensdag werd Vodafone door een grote storing getroffen. Die duurde tot en met donderdag. Door de storing werd onder meer het tramverkeer van Utrecht stilgelegd, omdat de trams met elkaar communiceren via het netwerk van Vodafone.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)

Ondernemersblog

'Verplicht je communicatiemedewerkers dagelijks gebruik te maken van je dienst of product.'

Lees verder op NUzakelijk.nl