Meer pk’s voor Mercedes’ biturbo V8 dankzij Brabus

Laatste update:  1 mei 2011 16:10 info

AMSTERDAM - De nieuwe biturbo V8 van Mercedes-Benz is er nog niet zo lang, maar tuner Brabus heeft er alweer de nodige extra pk’s uit weten te wringen.

Iedereen die een Mercedes-Benz S 500, CL 500, S 63 AMG of CL 63 AMG bestelt, krijgt ‘m met de nieuwe V8 van het Duitse merk.

Deze motor wordt geblazen door twee turbo’s, zodat zowel het vermogen als de uitstoot gunstiger worden. Brabus maakt dat eerste getal graag wat groter. De tuner geeft daarbij zelfs voor drie jaar of 100.000 kilometer garantie op de motorupgrade.

Met de nieuwe ‘performance kit’ levert dezelfde motor tot maximaal 620 pk en 1000 Nm. Mocht dat je iets te gortig zijn, dan kun je ook bescheidener vermogensboosts bestellen, variërend tussen de 490 pk en de 520 pk.

Sportuitlaat

Daarnaast heb je de optie om een sportuitlaat te bestellen: deze kan met een druk op de knop schakelen tussen Sport, waarbij het geluid flink toeneemt, en Coming Home, om in alle stilte te cruisen. Ook kunnen er een sperdifferentieel en diverse aerodynamische upgrade besteld worden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

VW Golf GTI Cabriolet

De Volkswagen Golf GTI en Cabriolet zijn voortaan in één auto te krijgen. Autoweek test de wagen in de buurt van München.

Bekijk video

 

In samenwerking met

 

Toyota Prius Wagon

Toyota verdubbelt het aantal Prius-varianten met de Wagon-versie van het model. En daarmee heeft het direct de grootste auto in huis die je zakelijk kunt rijden met veertien procent bijtelling.

Bekijk video

SnappCar

Athlon Car Lease en startup SnappCar gaan samenwerken om verhuren van leaseauto's mogelijk te maken.

Lees verder op NUzakelijk.nl

DomDomDom Rally

Voor het tweede jaar op rij is de DomDomDom Rally gereden, met de start in Utrecht bij de Dom. De route leidde vervolgens naar de Dom in Aken en de rally eindigde in Xanten.

Bekijk video

Volkswagen Golf 1.9

Oude Volkswagen Golf 1.9 TDI Comfortline uit 1998 wordt aan test van keurmeesters onderworpen.

Bekijk video