Prijzen nieuwe Hyundai i30 bekend

Laatste update:  3 september 2010 12:45 info

Hyundai heeft de prijzen van de nieuwe Hyundai i30 bekend gemaakt. De i30 is er vanaf € 13.995,- Op alle modellen zit een start&stop systeem.

De i30 is er in vier uitvoeringen, in de goedkoopste versie, de i-drive, zit onder andere een tripcomputer, mistlampen, follow me home-verlichting en een schakelindicator. Daarna komt de i-motion, met onder andere cruise control en snelheidsbegrenzer, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in de buitenspiegel geïntegreerde knipperlichten en parkeersensoren achter als extra’s ten opzichte van het huidige model.

Wie nog meer luxe wenst, kan gaan voor de i-catcher, hier krijgt men onder andere een supervision instrumentarium, ESP, regensensor en stoelverwarming. De meest luxe uitvoering, de i-motion Business, levert ook nog een navigatiesysteem en een bluetooth carkit.

De i30 is leverbaar met twee benzinemotoren: een 1.4i met een vermogen van 109 pk en een 1.6i met 126 pk. Daarnaast is er nog een dieselmotor: de 1.6 CRDi met een vermogen van 115 pk. De tweeliter benzine- en dieselmotoren verdwijnen uit het gamma. De CO2-uitstoot is voor de benzinemotoren van 145gr/km gedaald naar 135 gr/km. Voor de dieselmotor is deze gedaald van 126 gr/km naar 115 gr/km. De bijtelling van alle versies is zodoende 20 procent.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video