Eerste beelden getunede Volvo S60

Laatste update:  23 juli 2010 08:43 info

Volvo-tuner Heico maakt de eerste berijders van de nieuwe Volvo S60 alvast lekker met eerste afbeeldingen van een aangepakt exemplaar. Volgende maand staat de nieuwe sedan bij de dealer, tuning laat niet lang op zich wachten.

Het Duitse bedrijf belooft diverse zaken voor de nieuwe S60. Aanpassingen aan het onderstel, een beter geluid, wat optische wijzigingen en natuurlijk meer vermogen. Details volgen later.

Met de nieuwe motoren zullen ze nog wel even werk hebben. De S60 wordt leverbaar met de nieuwe 2.0 vijfcilinder diesel, de 2.0T (de EcoBoost van Ford) is eveneens behoorlijk nieuw voor het Volvo-gamma.

Maar met de D5 en de T6 werkt Heico uiteraard al jaren. De T6 levert in de S60 304 pk, Heico toonde onlangs al een 325 pk sterke T6 in de V70. Dus dat komt wel goed.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

VW Golf GTI Cabriolet

De Volkswagen Golf GTI en Cabriolet zijn voortaan in één auto te krijgen. Autoweek test de wagen in de buurt van München.

Bekijk video

 

In samenwerking met

 

Toyota Prius Wagon

Toyota verdubbelt het aantal Prius-varianten met de Wagon-versie van het model. En daarmee heeft het direct de grootste auto in huis die je zakelijk kunt rijden met veertien procent bijtelling.

Bekijk video

SnappCar

Athlon Car Lease en startup SnappCar gaan samenwerken om verhuren van leaseauto's mogelijk te maken.

Lees verder op NUzakelijk.nl

DomDomDom Rally

Voor het tweede jaar op rij is de DomDomDom Rally gereden, met de start in Utrecht bij de Dom. De route leidde vervolgens naar de Dom in Aken en de rally eindigde in Xanten.

Bekijk video

Volkswagen Golf 1.9

Oude Volkswagen Golf 1.9 TDI Comfortline uit 1998 wordt aan test van keurmeesters onderworpen.

Bekijk video