Mercedes SLS AMG nieuwe F1 Safety Car

Laatste update:  3 maart 2010 10:26 info

In het nieuwe Formule 1-seizoen is het genieten geblazen wanneer de Safety Car de baan op moet, dat is namelijk een Mercedes SLS AMG!

De Mercedes SLS AMG wordt F1 Safety Car en vervangt daarmee de SL 63 AMG, die twee seizoenen lang door Bernd Mayländer bestuurd is.

Uiteraard voorziet Mercedes de nieuwe Safety Car weer van alle toeters en bellen die erbij horen. Zwaailampen op het dak, in de balk is een camera geïntegreerd en natuurlijk bestickering. Aan de motor van de SLS AMG is niets veranderd, die levert ook in de Safety Car nog 571 pk.

De Medical Car is opnieuw een C 63 AMG Estate. Overigens levert Mercedes-Benz al 14 jaar de Safety en Medical Cars voor het F1-circus. Het nieuwe Formule 1-seizoen begint 14 maart met de Grand Prix van Bahrein

Safety Cars van Mercedes-Benz:
C 36 AMG 1996
CLK 55 AMG vanaf 1997
CL 55 AMG 2000
SL 55 AMG vanaf 2001
CLK 55 AMG 2003
SLK 55 AMG vanaf 2004
CLK 63 AMG vanaf 2006
SL 63 AMG vanaf 2008
SLS AMG vanaf 2010

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video