Nu ook Clio RS in Gordini-kledij

Laatste update:  2 maart 2010 09:09 info

Na de Twingo Gordini RS laat Renault ons nu ook de Clio Gordini RS zien. Net als bij de Twingo betreft het enkel uiterlijke wijzigingen.

De Clio RS is een van de betere zo niet de beste hothatch in zijn segment. Iedereen die hem graag ziet met een nog wat spannender uiterlijk, kan nu een Gordini-variant bestellen. Aan de buitenkant wordt de Clio gesierd door ’Malta-blauwe’-lak en twee typische racingstripes, aan de binnenkant is er sprake van veel metalen en leren accenten. De Gordini krijgt bovendien een behoorlijk standaarduitrusting: radio/cd met vier speakers, een bluetooth handsfreesysteem, licht- en regensensor en, zoals bij elke Clio, standaard navigatie.

 

Onderhuids blijft alles gelijk: een 2.0 litermotor levert 200 pk bij 7.100 toeren en een maximum koppel van 215 Nm bij 5.400 toeren. Daarmee sprint de snelle Clio in 6,9 seconden naar 100, de top bedraagt 225 km/h. Eind van de zomer staat de auto bij de dealer.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video