Draadloos internet in Mercedes-Benz

Laatste update:  4 februari 2010 17:33 info

Mercedes-Benz heeft iets nieuws: InCar Hotspot. Met deze voorziening is het mogelijk om in een rijdende auto een snelle en stabiele internetverbinding te hebben.

InCar Hotspot ondersteunt alle apparaten met een WLAN-aansluiting, bijvoorbeeld mobiele telefoons en mp3-spelers.

Door het systeem kunnen alle inzittenden gebruikmaken van hun eigen apparatuur, en is het gebruik van aparte elektronica met kleinere displays overbodig. Er kunnen maximaal drie apparaten op InCar Hotspot worden aangesloten.

De configuratie begint met het invoeren van een geschikte SIM-kaart. De verbinding wordt verzorgd door snelle en stabiele HSPDA/UMTS- of GPS/GPRS/EDGE-signalen.

De voorziening komt in de eerste instantie beschikbaar voor de E- en de S-klasse. De meerprijs bedraagt 1.299 euro.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video