Renault Wind: het voorjaar in de lucht

Laatste update:  2 februari 2010 09:11 info

Ruiken we dat nou goed? Het voorjaar zit in de lucht – tenminste, als het aan Renault ligt. Zij presenteren ons vandaag de Wind.

Renault toont op de Autosalon van Genève een nieuw model, dat ze zelf coupé-roadster noemen. Wij kenden die auto tot nu toe als Twingo CC, maar hij gaat de naam Wind dragen. Komt –ie je bekend voor? Dat zou kunnen. Vorige week hadden we ‘m al als schaalmodel op de site.

De tweezitter is slechts 3,83 meter lang en heeft inderdaad het ‘Fioravanti’-dak, dat we eerder tegenkwamen op de Ferrari Superamerica.

Op het Renaultje kan hij in slechts twaalf seconden worden geopend. Bijzonder is dat ongeacht de stand van het dak, er altijd 270 liter bagageruimte voorhanden is. En dat is best bijzonder bij een cabrioletje.

Verdere informatie over de Wind geeft Renault nog niet vrij. Daarvoor moeten we wachten tot de beurs in Zwitserland van start gaat en Renault officieel de lente inluidt met dit frivole kleintje.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video