Ook Honda Jazz getroffen door terugroepactie

Laatste update:  30 januari 2010 07:40 info

Toyota is niet het enige merk dat zich genoodzaakt ziet tot een terugroepactie. Ook Honda moet wereldwijd een groot aantal exemplaren van de Jazz terugroepen.

Bij in totaal 646.000 Honda’s Jazz/Fit die tussen 2002 en 2008 zijn geproduceerd, moet de elektrische raambediening in de bestuurdersportier worden aangepast. In Groot-Brittannië gaat het om 172.000 exemplaren. Als er water in het mechanisme komt, is er een kleine kans dat er brand uitbreekt. Eind februari start de terugroepactie van Honda.

Door het defect is minimaal drie keer brand ontstaan in een Jazz, tweemaal in de Verenigde Staten en eenmaal in Zuid-Afrika. Daar overleed de tweejarige Vanilla Nurse, die niet op tijd uit de brandende Jazz kon worden bevrijd. Honda Nederland was op het moment van schrijven niet bereikbaar vor vragen over de gevolgen voor de Nederlandse exemplaren van de Jazz.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video