Actiemodellen Volvo V70 en S80

Laatste update:  18 januari 2010 12:53 info

Volvo wil de V70 en de S80 nog wat scherper in de markt zetten. Om die reden is er nu voor alle versies zonder meerprijs het Professionalpakket.

Onder het pakket vallen diverse accessoires die in de praktijk door een groot deel van de klanten worden besteld, aldus Volvo Nederland. Zo behoor het RTI dvd-navigatiesysteem met in het dashboard geïntegreerd kleurenscherm tot de standaarduitrusting. Dit systeem kan met een afstandsbediening en knoppen op het stuurwiel worden bediend en beschikt over Traffic Message Control.

De rest van het pakket bestaat uit Bluetooth ondersteuning voor mobiele telefoons, een met leder bekleed stuurwiel, cruise control, stuurwielbediening voor de audio, mistlampen vòòr en Parkassist met sensoren aan de voor- en achterkant van de auto’s. Het pakket vertegenwoordigt een meerwaarde van 1.995 euro. De Volvo V70 2.0  Professional Line is er vanaf 37.995 euro. De S80 2.0 Professional Line is er vanaf 36.995 euro. De aanbieding geldt tot en met 31 maart 2010.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

Tops en flops

AutoWeek kijkt terug op het afgelopen jaar met de belangrijkste toppers en floppers op autogebied.

Bekijk de lijst

 

In samenwerking met

 

Ford Mustang

Ford heeft de nieuwe Mustang Boss 302 grondig aangepakt om er een echte sportwagen van te maken.

Bekijk video

Leaseauto

Volkwagen Polo is de favoriete leaseauto, gevolgd door de Peugeot 508 SW.

Lees verder op NUzakelijk.nl

Advertentie

Het aanbod van elektrische auto’s groeit hard en ook in het straatbeeld duiken ze steeds vaker op. Hier lees je alle ontwikkelingen rondom elektrisch rijden.

Lees verder

Opel Zafira Tourer

Autoweek test de nieuwe uitvoering van de Opel Zafira.

Bekijk video