Productie hybride Toyota Auris start half 2010

Laatste update:  20 juli 2009 13:49 info

AMSTERDAM - Toyota Motor Europe start halverwege volgend jaar in het Engelse Burnaston met de productie van de Full Hybrid Auris. Dat wisten we al via berichten in de Britse pers, maar het merk heeft het nu ook zelf bevestigd.

Het wordt Toyota´s eerste in Europa geproduceerde hybride. Toyota wil hybride auto´s beschikbaar maken voor een breder publiek.

De hybride aandrijflijn wordt gedeeld met de Prius. De productie van de Full Hybrid Auris wordt een Britse aangelegenheid, want de krachtbron wordt geproduceerd in Toyota´s motorenfabriek in Deeside, North Wales.

De Auris loopt in Burnaston van de band bij TMUK, waar sinds 1992 Toyota´s worden geproduceerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

VW Golf GTI Cabriolet

De Volkswagen Golf GTI en Cabriolet zijn voortaan in één auto te krijgen. Autoweek test de wagen in de buurt van München.

Bekijk video

 

In samenwerking met

 

Toyota Prius Wagon

Toyota verdubbelt het aantal Prius-varianten met de Wagon-versie van het model. En daarmee heeft het direct de grootste auto in huis die je zakelijk kunt rijden met veertien procent bijtelling.

Bekijk video

SnappCar

Athlon Car Lease en startup SnappCar gaan samenwerken om verhuren van leaseauto's mogelijk te maken.

Lees verder op NUzakelijk.nl

DomDomDom Rally

Voor het tweede jaar op rij is de DomDomDom Rally gereden, met de start in Utrecht bij de Dom. De route leidde vervolgens naar de Dom in Aken en de rally eindigde in Xanten.

Bekijk video

Volkswagen Golf 1.9

Oude Volkswagen Golf 1.9 TDI Comfortline uit 1998 wordt aan test van keurmeesters onderworpen.

Bekijk video