’Ferrari 250 TR wordt duurste auto ooit’

Laatste update:  8 februari 2009 15:58 info

Nog ergens een verdwaalde zak geld staan? Dat is het misschien interessant om te weten dat op 17 mei een Ferrari 250 Testarossa (TR) wordt geveild. Als de verwachtingen kloppen, levert deze auto in mei een recordbedrag op.

RM Auctions en Sotheby’s, die de veiling organiseren, verwachten namelijk dat de 250 TR meer opbrengt dan de Ferrari 250 GT SWB Spyder, die op 18 mei 2008 van eigenaar verwisselde. De 250 GT SWB Spyder kostte vorig jaar 10.894.400 dollar.

De nieuwe eigenaar van de 250 TR krijgt een zeer bijzondere auto. De auto deed tussen 1958 en 1961 mee aan 19 races. In tien van die races kwam de auto als eerste over de streep.

De andere exemplaren van de Ferrari 250 TR gelden na de 250 GTO als de meest waardevolle Ferrari’s allertijden. Het Italiaanse sportwagenmerk bouwde twee fabrieks- en negentien klantenauto’s.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
 

Eerdere berichten

Formule 1

Lees al het Formule 1-nieuws

VW Golf GTI Cabriolet

De Volkswagen Golf GTI en Cabriolet zijn voortaan in één auto te krijgen. Autoweek test de wagen in de buurt van München.

Bekijk video

 

In samenwerking met

 

Toyota Prius Wagon

Toyota verdubbelt het aantal Prius-varianten met de Wagon-versie van het model. En daarmee heeft het direct de grootste auto in huis die je zakelijk kunt rijden met veertien procent bijtelling.

Bekijk video

SnappCar

Athlon Car Lease en startup SnappCar gaan samenwerken om verhuren van leaseauto's mogelijk te maken.

Lees verder op NUzakelijk.nl

DomDomDom Rally

Voor het tweede jaar op rij is de DomDomDom Rally gereden, met de start in Utrecht bij de Dom. De route leidde vervolgens naar de Dom in Aken en de rally eindigde in Xanten.

Bekijk video

Volkswagen Golf 1.9

Oude Volkswagen Golf 1.9 TDI Comfortline uit 1998 wordt aan test van keurmeesters onderworpen.

Bekijk video