Schietpartij Sprang-Capelle eist tweede leven (video)

Laatste update:  27 februari 2007 11:39 info

SPRANG-CAPELLE - De schietpartij zondagavond in een woning aan de Henri Dunantstraat in Sprang-Capelle heeft een tweede leven geƫist. Een 56-jarige man overleed zondagavond laat in een ziekenhuis in Tilburg aan zijn verwondingen. Dat maakte de politie maandag bekend.

Bekijk video

De politie vond de gewonde man in het huis na een melding dat er een ernstig misdrijf had plaatsgevonden. In de woning troffen agenten ook een 50-jarige vrouw aan die was doodgeschoten. Het gaat om een echtpaar dat anderhalf jaar geleden de woning betrok.

Hoewel de politie de toedracht nog onderzoekt, lijkt het volgens een woordvoerder op een relationeel drama. De Henri Dunantstraat ligt in een buurt met veel seniorenwoningen. Buurtbewoners verklaren dat het stel vaker ruzie had. De vrouw zou de man hebben willen verlaten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)