Negen aanhoudingen na RKC-Sparta

Laatste update:  2 december 2006 13:37 info

WAALWIJK - De politie heeft vrijdagavond na de voetbalwedstrijd RKC-Sparta in Waalwijk negen mensen aangehouden. Dat heeft de politie zaterdag gemeld.

De politie zette 25 agenten en een aantal honden in om de aanhangers van RKC en Sparta uit elkaar te houden. RKC won de wedstrijd met 2-1.

De supporters gooiden bloempotten en vuurwerk naar elkaar in de Mgr. Zwijsenstraat. Ze belaagden ook agenten met bierflessen. Acht van de aangehouden mensen zijn zaterdagochtend vrijgelaten. De negende zit nog vast.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Film

BAFTA voor Meryl Streep in rol Thatcher

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder