Grote brand op industrieterrein Barneveld (video)

Laatste update:  3 november 2006 16:10 info

AMSTERDAM - In een bedrijf aan de Nijverheidsweg in Barneveld is vrijdagmorgen brand uitgebroken. Het gaat om het hoofdkantoor en het centrale magazijn van een landelijke woonwinkelketen. De brandweer beschouwt de vestiging als totaal verloren, aldus een woordvoerder.

Foto:  Rene van de Rest

Bekijk lezersvideo Bron: Marco Jansen


Foto: Martin van Veldhuisen | Uitslaande brand op industrieterrein

De brand ontstond vrijdagmorgen even voor acht uur door nog onbekende oorzaak. Door de grote hoeveelheid verpakkingsmateriaal en hout in het magazijn sloegen de vlammen binnen zeer korte tijd door het dak.


Foto: Martin van Veldhuisen | De melding van de brand kwam 's ochtends binnen


Foto: René van de Rest | Geen persoonlijke ongelukken gebeurd

De brandweer riep assistentie uit de wijde regio op om te voorkomen dat de brand oversloeg naar omliggende bedrijven. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd.


Foto: Martin van Veldhuizen | Uitslaande brand op industrieterrein

Door de brand is op de snelweg A1 (Apeldoorn - Amersfoort) een kilometers lange file ontstaan, aangezien het brandende bedrijf vlak langs de weg staat. De brandweer denkt nog de hele dag nodig te hebben voor het nablussen. Werknemers van andere bedrijven op het Barneveldse industrieterrein kunnen hun werk alleen te voet bereiken.


Foto: R Kerbel | Kilometers lange file door brand


Foto: Edwin van Norden | Brandweer denkt nog hele dag nodig te hebben voor het nablussen

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (101)

Nieuwe partij

Kandidaat-lijsttrekker voor GroenLinks Tofik Dibi wil GroenLinks opheffen komen tot een nieuwe progressieve partij met D66 en de PvdA.

 

Lees meer

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's