. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Vijf gewonden door slingerend vliegwiel

Uitgegeven: 27 oktober 2006 16:00
Laatst gewijzigd: 27 oktober 2006 16:00

NUENEN - In een fabriek aan de Pinckart in Nuenen is vrijdagmiddag een vliegwiel losgeraakt van een machine. Het projectiel slingerde door het gebouw, verwondde vijf personen en veroorzaakte een ravage. Een woordvoerder van de brandweer heeft dat gemeld.

Vier lichtgewonden zijn ter plaatse aan hun letsel behandeld, een persoon is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Volgens de eerste melding om 14.40 uur had zich een ontploffing in het bedrijf voorgedaan. Het alarm is vermoedelijk veroorzaakt door een knal van het vliegwiel, denkt de brandweer.

De Arbeidsinspectie stelt een onderzoek in.

© ANP

Overig nieuws

Cd-recensies

Brand Spijkenisse

In een leegstaand schoolgebouw in Spijkenisse heeft in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand gewoed.

Bekijk fotoserie

Crashed Ice

In Quebec City wordt dit weekeinde de extreemste schaatswedstrijd ter wereld verreden. Namens Nederland doen twee atleten mee.

Lees verder

Betogers Bangkok

'Rode karavaan' is uiting van protest tegen zittende regering in Thailand.

Bekijk fotoserie