Doden door overstromingen Indonesië (video)

Laatste update:  26 juni 2006 12:37 info

JAKARTA - Overstromingen en aardverschuivingen hebben zeker 21 mensen het leven gekost in Zuid-Kalimantan, in het Indonesische deel van het eiland Borneo. Twintig anderen worden vermist. Dat heeft het Indonesische persbureau Antara maandag bericht.

Foto:  ANP

Bekijk video: Modem/ Breedband

Verscheidene rivieren zijn door langdurige en hevige regenval buiten hun oevers getreden. Honderden huizen zijn weggespoeld en duizenden andere staan onder water. Het water heeft veel mensen in hun slaap verrast, aldus een functionaris van de rampenbestrijding in de regio.

Overstromingen eisten vorige week bijna driehonderd mensenlevens op het eiland Sulawesi. Tientallen mensen worden daar nog steeds vermist.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder

Keizersrace

Schaatsers op de Keizersgracht in Amsterdam nemen deel aan de Keizersrace, een sprintwedstrijd over 150 meter op de bevroren gracht.

Bekijk fotoserie (7)