Pastoor koopt luxe auto's van geld parochie

Laatste update:  5 juni 2006 10:56 info

RUMSON - Een Amerikaanse pastoor die heeft bekend meer dan 75.000 dollar achterover te hebben gedrukt, is vrijdag veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. Zeven jaar lang verduisterde de 62-jarige Joseph Hughes geld dat bestemd was voor de kerk in Rumson in de staat New Jersey.

Hij gebruikte donaties van de leden van de gemeente onder meer om zijn vakanties in het Caribisch gebied, een aantal BMW's en sieraden te bekostigen. Tegen de rechter zei Hughes diepe spijt te hebben dat hij het vertrouwen van de mensen heeft geschonden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)