Cel en werkstraf geëist tegen stenengooier naar trein

Laatste update:  2 mei 2006 13:29 info

ARNHEM - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag voor de rechtbank in Arnhem een celstraf van een jaar en een werkstraf van tweehonderd uur geëist tegen een 19-jarige man uit Bennekom. De man zou in augustus in Ede een baksteen hebben gegooid naar een rijdende trein. Daardoor raakte een meisje in de trein gewond.

De man gooide de baksteen naar eigen zeggen achteloos richting het spoor, waar toen net een trein passeerde. De steen ging door dwars door een dubbele ruit van de trein. Rondvliegende glassplinters raakten het meisje. Het OM gelooft niet dat de man de steen achteloos gooide en gaat uit van poging tot doodslag.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

NUsport - Voetbal

Guidetti kan zijn geluk niet op

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Meryl Streep wint BAFTA

Meryl Streep heeft zondag de BAFTA voor beste actrice gewonnen voor haar rol als Margaret Thatcher in de film The Iron Lady. Ook The Artist viel in de prijzen.

Lees meer

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Valentijnsdag

Valentijnsdag is allang niet meer de dag dat mensen hun geheime liefde verklaren. De dag lijkt een nieuwe betekenis te krijgen.

Lees verder