Bonnenregen voor koppige Fries

Laatste update:  17 maart 2006 13:47 info

LAUWERSOOG - IJverige politieagenten hebben een koppige Fries donderdag in een paar minuten maar liefst zes bekeuringen bezorgd. Dat heeft de politie in Groningen vrijdag laten weten.

Foto:  Henri van Dijk

De 27-jarige man uit Dokkum werd in Lauwersoog in eerste instantie alleen op de bon geslingerd voor rijden zonder gordel en het aan zijn laars lappen van de maximumsnelheid.

De gepikeerde Fries reed hierop luid toeterend, en opnieuw zonder even zijn gordel om te doen, weg. De politie liet dit niet op zich zitten en bekeurde de man opnieuw voor zijn losbandig gordelgedrag. Bovendien kreeg hij een prent voor onnodig claxonneren.

De woeste Fries verscheurde hierop zijn vier bekeuringen, gooide ze op straat en reed wederom luid claxonnerend weg. Hiermee incasseerde hij zijn vijfde en zesde proces-verbaal, voor het gooien van afval op straat en opnieuw wegens onnodig toeteren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)