Slachtpartij in Bagdad (video)

Laatste update:  23 februari 2006 11:22 info

BAGDAD - Bij gewelddadigheden in de Iraakse hoofdstad Bagdad zijn tussen woensdagavond en donderdagmorgen zeker 47 mensen om het leven gekomen. Dat heeft de Iraakse politie laten weten. Een politiewoordvoerder zei dat de lichamen in verschillende delen van de stad zijn aangetroffen. De lichamen waren met kogels doorzeefd.

Foto:  Defenselink

Bekijk video: Modem/ Breedband

In diverse steden in Irak was het woensdag al de hele dag onrustig. Sjiitische en soennitische moslims raakten slaags met elkaar na de aanslag 's ochtends op een van de belangrijke sjiitische heiligdommen, de Gouden Moskee in Samarra.

De politie heeft extra veiligheidsmaatregelen voor de moskeeën ingesteld. Desondanks openden gewapende mannen donderdagochtend het vuur op een soennitische moskee in de stad Baquba ten noorden van Bagdad. De politie zei dat bij de aanval één persoon werd gedood en dat er twee gewonden vielen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)