. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Bejaarde met 180 kilometer per uur over de snelweg

Uitgegeven: 19 februari 2006 13:10
Laatst gewijzigd: 19 februari 2006 13:17

LELYSTAD - Een automobiliste van 79 jaar gedroeg zich zaterdag als een wegpiraat. Zo scheurde de vrouw met ruim 180 kilometer per uur over de A6, haalde ze rechts in en negeerde ze meerdere stoptekens van de politie. De politie Flevoland had de handen vol aan de capriolen van de vrouw, zo meldt het korps zondag.

De vrouw uit Drachten werd in de buurt van Bant in de Noordoostpolder opgemerkt door een agent. Pas na een achtervolging van tientallen kilometers kon ze nabij Lelystad door twee motorrijders aan de kant van de weg worden gezet. Ze moest haar rijbewijs ter plekke inleveren. De politie weet niet waarom de bejaarde vrouw haast had.

© ANP

Overig nieuws

NUfoto

Stoelendans

Het is de tijd van vertrekkende Kamerleden en ministers die de Kamer in willen. Een overzicht.

Lees verder

Doelpunt vd Week

Het schot in de kruising waarmee Urby Emanuelson Ajax naar 2-0 bracht tegen PSV, is deze keer verkozen tot mooiste treffer. De D1 van AZ speelt hem na.

Bekijk de video

Schoonmakers

Stakende schoonmakers hebben de nacht op Utrecht CS doorgebracht.

Bekijk fotoserie