Opnieuw aardverschuiving op de Filippijnen (video)

Laatste update:  19 februari 2006 16:53 info

AMSTERDAM - Tien personen worden vermist als gevolg van een aardverschuiving in het zuiden van de Filippijnen. Twee huizen werden onder water gezet als gevolg van het natuurgeweld, meldt het Amerikaanse persbureau AP.

Foto:  ANP

Bekijk video: Modem/ Breedband

Het is volgens de Filippijnse autoriteiten nog niet duidelijk wat de oorzaak is geweest van de aardverschuiving. De verschuiving vond plaats enkele honderden kilometers ten zuiden van de plaats waar vrijdag 1800 mensen om het leven kwamen als gevolg van een modderstroom.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Pinkpop 2012

Anouk krijgt eindelijk respect op Pinkpop

Banner NUjournaal Algemeen

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)

Klaas Faber overleden

De Nederlandse oorlogsmisdadiger Klaas Carel Faber is donderdag op 90-jarige leeftijd overleden.

Lees verder

Brand Sappemeer

Een vrijstaand huis aan de Noorderstraat in Sappemeer is zaterdag verwoest door een uitslaande brand.

Lees verder en bekijk foto's

Robert Pattinson

Robert Pattinson bespreekt in Cannes ziijn nieuwe film Cosmopolis waarin hij een multimiljonair op de rand van de afgrond speelt.

Bekijk fotoserie (4)